کانکس اسکان کارگری

کانکس اسکان کارگری : از کانکس اسکان کارگری برای اسکان کارگران , مهندسان , معماران و ... استفاده می شود . وقتی کارگران برای مدت نامشخصی مجبور به ماندن در محل کار برای انجام پروژه های ساختمانی و معماری هستند کانکس اسکان کارگری بهترین راه کار پیش روی کارگران برای سکونت تا پایان پروژه ی کاریشان است .

کانکس اسکان کارگری این روزها جای ساخت و ساز سنتی و قدیمی را گرفته است زیرا برای انجام یک پروژه ی کاری هزینه ی بالایی را باید پرداخت کرد تا مکانی برای اسکان موقت را ساخت و در ضمن امکان مجوز ساخت و ساز در هر مکانی وجود ندارد . داخل کانکس اسکان کارگری مجهز به اتاق استراحت کارگری , سرویس بهداشتی و دیگر امکاناتی از قبیل لوله کشی آب , گاز و برق و .. است . داخل کانکس اسکان کارگری مجهز به جعبه ی کمک های اولیه و کپسول آتش نشانی است .

کانکس اسکان کارگری

انواع کانکس اسکان کارگری :


کانکس اسکان کارگری ثابت :

کانکس اسکان کارگری ثابت اکثرا برای پروژه های بلند مدت از آن استفاده می شود و تمام تجهیزات آن در کارخانه تولید و قطعات به هم وصل می شوند و به مکان مورد نظر مشتری برده و در آنجا نصب می گردد . چون کانکس اسکان کارگزی ثابت برای مدت طولانی در یک مکان ثابت است بایستی در ساخت آن از مواد درجه ی یک استاندارد استفاده شود تا از مقاومت بالاتری برخوردار شود . سقف و کف این نوع کانکس نیز باید مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ خوردگی باشد تا سازگار با هر نوع شرایط جوی  و محیطی باشد .


کانکس اسکان کارگری سیار :

از کانکس اسکان کارگری سیار می توان در تمام پروژه های کاری مورد استفاده قرار داد . این نوع کانکس به دلیل چرخ دار بودن قابلیت حمل و نقل و جابه جای را دارد . و در صورت تمام شدن یک پروژه ی کاری می توان به آسانی آن را به مکان پروژه ی کاری دیگر برد و در آنجا از آن استفاده کرد .

مشخصات فنی کانکس کارگری :

  • مقاوم در برابر زلزله
  • مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی
  • سازگار با هر نوع شرایط آب و هوایی
  • دیوار پوش mdf یا pvc  
  • کانکس اسکان کارگری سیار و ثابت
  • عایق بندی حرارتی و برودتی

کانکس اسکان کارگری در ابعاد و اندازه های مختلف طبق سلیقه و درخواست شما مشتریان عزیز طراحی و ساخته می شود . کانکس سامان اقدام به ساخت کانکس اسکان کارگری در اندازه ها و ابعاد مختلف کرده است .

قیمت کانکس اسکان کارگری

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی