یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 01:24

کانکس اداری – دفتری با جنس ساندویچ پانل

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 کانکس

 

کانکس های اداری دفتری با متریال های مختلفی ساخته می شود که یکی از این آنها، ساندویچ پانل است. کانکسی که در تصویر مشاهده می فرمایید یک کانکس اداری دفتری با جنس ساندویچ پانل است. این کانکس به عنوان کانکس کنفرانس در نظر گرفته شده است. درب این کانکس در ضلع عرضی قرار دارد که باعث می شود فضای بیشتر و مناسب تری در داخل کانکس در اختیار باشد. قرار دادن 6 پنجره که در ضلع طولی کانکس است. یکی از نقطه قوت این نمونه می باشد ، زیرا با قرار دادن این پنجره ها روشنایی و نور به داخل کانکس می آید. یکی دیگر از نقطه قوت این پنجره ها این است که اگر صاحب کانکس قصد تغییر کاربری را داشته باشد می تواند با قرار دادن 2 پارتیشن در داخل و 2درب HDF – MDF  این فضل را تقسیم بندی کند و در هر فضای تفکیک شده 2 پنجره در پشت و روبرو قرار دارد.

درب و پنجره ها از جنس UPVC  هستند که خود این نوع پنجره عایق سرما و گرما و صوت می باشند.

با قراردادن چراغ بالای درب ورودی این امکان فراهم شده که در هوای تاریک دید کافی برای رفت و آمد وجود داشته باشد. این نمونه از کانکس مجهز به مالبند است . مالبند در جلوی درب ورودی تعبیه شده که باعث کانکس را حدود 3 الی 4 متر روی زمین کشیده و جابه جا کرد. در ضمن در اینجا مالبند به عنوان یک پله و سکو جلوی درب ورودی قرار دارد که این کار وجه کانکس را زیباتر کرده است.

در بالای سقف کانکس 4 قلاب به بدنه جوش خورده است که برای بارگیری و جابه جایی فاصله بیشتر در نظر گرفته شده است.

کانکس های با جنس ساندویچ پانل همان طور که می دانیم عایق بالایی در برابر سرما و گرما دارند و همانطور هم قیمت بالاتری نسبت به کانکس های ورق گالوانیزه با عایق پلی استایرن دارد.

 

لینک های مرتبط با این نوشته :   کانتینرکانکس چرخدار با سرویس بهداشتی و آبدارخانهکانکس فروشگاهی , کانکس

 
خواندن 478 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 15:53

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.