کانکس اداری دست دوم

کانکس اداری دست دوم

کانکس اداری دست دوم : یکی از اقدامات مهم شرکت سامان به جامعه ی کانکس سازی خرید و فروش کانکس اداری دست دوم است . کانکس اداری دست دوم به کانکسی گفته می شود که یک بار مورد استفاده قرار گرفته است سپس توسط شرکت با قیمت مناسبتری از مشتری خریداری شده و پس از تعمیرات و اصلاحات لازم بر روی کانکس آن را با قیمت کمتر به فروش می گذارند . این نوع کانکس کاربرد فراوانی دارد زیرا می توان آن را در هر مکانی به آسانی نصب کرد .  کاربرد کانکس اداری دست دوم  شامل : ادارات , سازمان های دولتی و خصوصی و .. است . کانکس اداری دست دوم  کانکس اداری دست دوم به خوبی جای روش های سنتی ساخت و ساز را گرفته است روش های قدیمی ساخت و ساز علاوه بر هزینه بر بودن محدودیت مکانی و نیاز به مجوز ساخت و ساز دارند .

کانکس اداری دست دوم


مزایای کانکس اداری دست دوم :

  • قابلیت نصب در هر مکانی
  • سهولت حمل و نقل و جابه جایی
  • هزینه ی کمتر
  • عدم نیاز به مجوز ساخت و ساز

 

قیمت کانکس اداری دست دوم

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس