کانکس آموزشگاهی

کانکس آموزشگاهی

کانکس آموزشگاهی : کانکس آموزشگاهی نام دیگر کانکس مدرسه است که می توان این نوع کانکس ها را در مکان دلخواه نصب کرد و از آن ها به عنوان آموزشگاه استفاده کرد . امروزه به دلیل محدودیت های ساخت و ساز همچنین صعب العبور بودن برخی مناطق کشور نمی توان آموزشگاه را در هر مکانی ساخت بنابراین می توان به جای ساخت و ساز های سنتی و قدیمی از کانکس آموزشگاهی استفاده کرد .

کانکس آموزشگاهی در ابعاد , اندازه , و متریال های گوناگون طراحی و ساخته می شوند و با توجه به نوع نیاز و سفارش مشتری در یک طبقه , دو طبقه و .. ساخته می شوند و به آسانی در محل موزد نظر مشتری نصب می گردند . کانکس آموزشگاهی به مانند مدرسه و آموزشگاه دارای اتاق مدیریتی , اتاق معلمان , کلاس های درس , سرویس بهداشتی , روشویی و .. است . داخل این نوع کانکس ها به گونه ای ساخته شده است که دارای نور کافی و مناسب است زیرا در موقع طراحی و ساخت این نوع کانکس ها درب و پنجره آن ها در جای مناسبی از کانکس گذاشته شده است تا داخل کانکس از نور کافی برخوردار شود . همچنین در طراحی داخلی و خارجی این نوع کانکس ها باید به این امر توجه شود که این نوع کانکس ها شبیه به فضای مدرسه باشد تا دانش آموزان در آن احساس راحتی کنند و بتوانند محیطی به مانند مدرسه را تجربه کنند 

کانکس آموزشگاهی

کانکس های آموزشگاهی در انواع مختلف طراحی و ساخته می شوند و با توجه به نیاز مشتری و تقاضای آن ها در اندازه های مختلف طراحی و اجرا می گردند . در زیر به چند مورد از انواع کانکس آموزشگاهی اشاره می کنیم :

انواع کانکس آموزشگاهی

  • کانکس ثابت آموزشگاهی
  • کانکس آموزشگاهی چرخدار
  • کانکس آموزشگاهی کلاس درس
  • کانکس آموزشگاهی با ساندویچ پانل
  • کانکس آموزشگاهی یک طبقه
  • کانکس آموزشگاهی چند طبقه

قیمت کانکس آموزشگاهی

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس آموزشگاهی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی و کانتینر می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس