کانکس آبدارخانه

کانکس آبدارخانه : کانکس سامان با سابقه ای طولانی و فراوان در عرصه ی طراحی و ساخت انواع کانکس از جمله کانکس آبدارخانه اقدام به ساخت کانکس آبدارخانه در طرح ها و ابعاد مختلف کرده است . و مفتخر است انواع کانکس آبدارخانه را با کاربری مختلف طبق سلیقه و سفارش مشتریان عزیز تولید کرده و به فروش برساند .

 

کانکس آبدارخانه
کانکس آبدارخانه

 

طراحی داخلی کانکس آبدارخانه :

 
کانکس آبدارخانه به دلیل امکانات داخلی که در ساخت آن انجام گرفته قابل استفاده در تمام مکان ها , شرکت ها , و پروژه های مختلف است . داخل کانکس آبدارخانه مجهز به محلی برای پخت پز غذا , مجهز به آبگرمکن برقی و گازی , روشویی , تمام کابینت  اکثرا ام دی اف و ...
کانکس آبدارخانه در ابعاد مختلف و طراحی داخلی گوناگون طبق نیاز مشتریان عزیز ساخته می شود . کف کانکس آبدارخانه اکثرا از آلومینیوم آجدار ساخته شده است همچنین سقف و کف این نوع کانکس باید طوری ساخته شود که قابل شستشو باشد تا در صورت کثیف شدن به آسانی از قابلیت شستشو برخوردار باشد . لازم به ذکر است که چون کانکس آبدارخانه مصارف گوناگونی دارد و در تمام پروژه های مختلف کاربرد دارد بایستی در ساخت آن از مواد درجه یک استاندارد استفاده شود تا از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار شود .

انواع کانکس آبدارخانه


کانکس آبدارخانه ثابت :


از این نوع کانکس بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که نیاز به اسکان بیشتری داشته باشند . این نوع کانکس ها چون ثابت هستند باید سقف , بدنه و کف آن ها از مواد مقاوم ساخته شده باشد تا در برابر خورندگی و هرگونه آسیبی در امان بماند .

کانکس آبدارخانه سیار :

کانکس ابدارخانه سیار را به راحتی می توان حمل و نقل کرد و در صورت تمام شدن یک پروژه ی کاری به مکان پروژه ی دیگر برد به دلیل چرخدار بودن این نوع کانکس ها کاربرد و کارایی فراوانی دارند

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی