نصب کانکس در محل

نصب کانکس در محل

نصب کانکس در محل : شرکت سامان اقدام به ساخت کانکس در انواع مختلف با کاربردهای گوناگون، کرده است و پس از انجام مراحل طراحی و ساخت کانکس اقدام به نصب کانکس در محل مورد نظر مشتری می کند . پس از اسکلت بندی کانکس , عایق کاری و ایجاد بدنه ی کانکس ها و انجام کارهای پوشش خارجی و داخلی کانکس , کانکس ها آماده ی نصب می گردند . 

شرایط نصب کانکس در محل

نصب کانکس در محل مورد نظر مشتری انجام می گیرد به این ترتیب که پس از ساخته شدن به وسیله ی تریلی یا هر وسیله ی نقلیه ی دیگر به مکان مورد نظر برده می شوند و در آن جا آماده ی نصب و اجرا می گردند . در بعضی مواقع به علت صعب العبور بودن مناطق دیدیه شده است که کانکس ها در محل موردنظر که باید نصب کانکس در آنجا صورت بگیرد کانکس راحی و ساخته می شود و سپس مراحل نصب در محل انجام می پذیرد .

 

نصب کانکس در محل


نصب کانکس در محل بسته به شرایط محیطی مکانی که در آنجا کانکس نصب می شود نیز دارد ممکن است مکان آنقدر صعب العبور باشد که کار حمل و نقل را سخت تر بکند در چنین شرایطی توسط سامان بیمه می شود تا در صورت بروز حوادث بین راهی مشتری هیچ گونه خسارت و هزینه ی اضافی را پرداخت نکند . نصب کانکس در محل توسط متخصصین و مهندسین  توانای شرکت سامان انجام می پذیرد .


قیمت نصب کانکس در محل بسته به محلی که کانکس در آن  نصب می شود و نوع کانکس , اندازه ی و ابعاد کانکس , کاربرد کانکس و .. دارد . همچنین قیمت کانکس بسته به مواد و متریالی که در ساخت کانکس به کار رفته است دارد .

قیمت نصب کانکس

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی