فرق کانکس با کانتینر

فرق کانکس با کانتینر : کانکس در اصطلاح به خانه های پیش ساخته گفته می شود که معمولا جنس مواد اولیه در ساخت آن ها سبک , مقاوم و دارای کیفیت بالایی است . کانکس به خوبی توانسته است جایگزین روش های سنتی ساخت و ساز بشود و محل مناسبی برای اسکان است .

فرق کانکس و کانتینر

فرق کانکس با کانتینر

کانکس ها کاربردهای فراوانی دارند که با توجه به نوع نیاز می توانند در طرح های گوناگون طراحی و ساخته شوند برای نمونه کانکس اداری , کانکس نمازخانه , کانکس مسکونی و.. هرکدام کاربرد مخصوص به خود را دارند .  از مهمترین مزیت های کانکس می توان به قابل حمل و جابه جا یی آن اشاره کرد که در صورت تغییر مکان می توان به آسانی کانکس را جابه جا کرد و به مکان مورد نظر برد . و اما کانتینر به جعبه یا سبد اطلاق می شود که می توان کالا یا هر محموله ای را در آن جای داد و به وسیله ی  کشتی , هواپیما , کامیون یا .. به مکان مورد نظر برد .

این روزها کانتینر ها کار حمل و نقل را آسانتر کردند و می توان از سالم رسیدن کالا به مقصد اطمینان خاطر پیدا کرد . کانتینرها دارای اشکال و انواع گوناگونی هستند که با توجه به نوع کاربرد شان فرق دارند . مهمترین مزیت  استفداه از کانتینر این می باشد که به جای بارگیری و تخلیه کالا خود کامیون را تخلیه کرد که هم  از لحاظ هزینه مقرون به صرفه هست هم زمان زیادی صرف بارگیری کالاهانمی شود .

انواع کنتینر

تعداد کانتینرها زیاد است که بر اساس جنس و کاربردشان طبقه بندی می شوند در زیر به نمونه ای از کانتینرها اشاره شده است :

  • کانتینر تانکری
  • کانتینر رو باز
  • کانتینر یخچالی
  • کانتینر حرارتی
  • کانتنر دارای تهویه

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی