کانکس چرخدار

62

کانکس چرخدار

شما میتوانید به راحتی کانکس های خود را چرخ دار کنید. انواع چرخهای موجود در بازار را میتوان به کانکس ها نصب کرد مثلا" چرخهای پیکانی،  چرخهای لندروری و در بعضی موارد چرخهای گاری دستی.

برای کیوسک نگهبانی کوچک می توانید با چرخ دار کردن کانکس امکان جابجایی راحت و ساده را فراهم نمود. در پروژه های راهسازی و پروژه های تونل کانکس چرخدار یک انتخاب خوب برای شما می باشد که بتوانید به سهولت کانکس خود را جابجا کنید. در طی مسیر که در پروژه های راهسازی و پروژه های تونل و معدن و حفاری های عمیق در دل کوه شما فقط با یک کشنده معمولی می توانید کانکس چرخدار را جابجا کنید و احتیاج به جرثقیل یا لودر یا ماشینهای مانند اینها را ندارید بلکه به راحتی هر چه تمام شما کانکس خود را جابجا می کنید.

در بعضی از اورژانس های شهرستان ها و تهران کانکسهای چرخ دار موجود می باشد که در ایام تعطیلات عید نوروز و یا در تعطیلات تابستان بصورت اورژانس سیار در کنار جاده ها یا میادین اصلی شهر آماده کمک رسانی به مسافرین هستند، که بعد از تعطیلات کانکسهای چرخدار را به محل  خود خواهند برد .

 

 

کانتینر    کانکس دست دوم

شرکت تولیدی کانکس و کانتینر سامان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های کانکس و کانتینر در ایران مشغول به فعالیت می باشد. برای اطلاع از تمامی محصولات تولیدی ما اعم از کانکس و کانتینر و یا کانکس دست دوم می توانید با ما تماس بگیرید.