کانکس فروشگاهی

big-shop-conex

 

کانکس فروشگاهی

شرکت کانکس سامان کانکس با کاربری سوپرمارکت، فروشگاه، فست فود، رستوران، مغازه، کیوسک و ... را با پلان و نقشه و مشخصات مورد درخواست مشتری را نیز تولید می نماید. این نوع کانکس ها بسته به کاربری که دارند، شکل و متریال مخصوص خود,قیمت مخصوص خود را خواهند داشت.
این نوع کانکس ها دارای مقاومت در برابر خوردگی، پوسیدگی، زلزله می باشد و در مقابل سرما، گرما نیز عایق می باشد و با تغییراتی که در ساخت کانکس ایجاد می شود، کانکس را برای استفاده در هر نوع شرایط جوی آماده می نماید که شرکت سامان این مهم را برای مشتریان فراهم کرده است.
کانکس رستوران، کانکس فروشگاه، کانکس سوپرمارکت و مغازه، کیوسک و کانکس فست فود قابلیت ساخت بصورت پانلی,کانکسی و ساخت و اجرای در محل را نیز دارد.

 

كانكس گلخانه - کانکس فروشگاهی  - كانكس فروشگاهي -  مجتمع فروش سامان  سازنده و فروش كانكس هاي فروشگاهي - پانلي و پيش ساخته و كانكس هاي ثابت و كانكس جرخ دار

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس - اتاق و خانه پیش ساخته