کانکس متحرک - کانکس ثابت

كانكس ها را می توان به دو گروه کانکس ثابت-متحرک و يا سيار دسته بندي کرد. هر كدام از این کانکس ها داراي مزيت ها و نيز نقاط ضعف و قدرت مختص به خود ميباشد.

کانکس متحرک

کانکس متحرک در شرایط خاص استفاده میشود که شامل کانکس چرخدار می شود. کانکس های چرخدار معمولا بصورت دو محور طراحی و ساخته میشوند. در کانکسهای تک محور دو چرخ در عقب که معمولا چرخها پیکانی با رینگ مخصوص و دارای فنرهای پیکانی جهت سهولت در حمل به کار گرفته میشود. در جلوی کانکس یک اهرم جهت کشیدن کانکس به جلو ارتفاع این کانکس از کف زمین تا ورودی کانکس بوسیله یک خودروی یدک کش که معمولا لندرور یا نیسانی است کشیده میشود.هنگام استفاده از این کانکسها در جلو کانکس دو عدد جک نصب میشود که کانکس را ثابت نگه میدارد.

کانکسهای متحرک دو محور

این کانکسها دارای ایستایی بهتری نسبت به کانکس های تک محور هستند. معمولا از این قبیل کانکسها در شرکت راهسازی و شرکتهای حفاری و شرکتهایی که در طول خط کار می کند درشرکتهای راهسازی و انتقال خط لوله های گاز ، آب و برق طرفداران زیادی دارد .

کانکس ثابت

کانکس های ثابت دارای خانواده گسترده ای هستند. کانکسهای کارگاهی جزو کانکس های ثابت می باشند. این طیف از کانکسها بخش اعظم استفاده از صنعت خانه های پیش ساخته را به خود اختصاص می دهد معمولا شرکتهای ساختمانی ، صنعتی ، راهسازی لوله سازی برای استقرار نیروهای خود به طور موقت تا زمان اتمام پروژه اقدام به استفاده از این کانکسها مینمایند. جهت استفاده خوابگاه کارگران ، مهندسان ، پرسنل اداری ، سرویس بهداشتی و حمام ، آبدارخانه ، نگهبانی ، انبار ، تاسیسات و…

کانکس خوابگاهی

این مدل کانکسها بسته به نیاز پروژه ها طراحی ساخته میشود که در این کانکسها امکانات ابتدایی برای گذراندن زندگی و خوابگاهی را برای مدت کوتاهی وجود دارد برای این کانکسها سرویس بهداشتی و حمام بصورت مجتمع طراحی میگردد .

کانکسهای کارگاهی مدیریتی

این شکل از کانکسها برای دو نفر مدیر ساخته میشود که در ابعاد 2/40*12 دارای تزئینات تشریفاتی در خور مدیران ان پروژه در نظر گرفته میشود این کانکسها دارای دو اتاق خواب بزرگ در طرفین و آبدارخانه و محل برای صرف غذا همچنین سرویس بهداشتی و حمام میباشد .

کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام

این کانکس ها هم جزو کانکس های ثابت می باشد که بصورت تک چشمه انفرادی و یا دو تا دوازده چشمه میباشد که در آن امکانات خوبی نصب میشود . برای آببندی در کف سرویس ها از فایبر گلاس ودرب از جنس آلومینیوم درجه یک و دیواره ها از PVC استفاده میشود.

کانکس نگهبانی

برای کنترل ورود و خروج پرسنل و ماشین آلات و بازدید کنندگان شرکتهای سازنده کانکس اقدام به طراحی کانکسهای با دید 360 درجه مینمایند در این کانکسها چهار طرف پنجره و پیشخوان نصب میشود .

کانکس اداری

کانکس اداری هم جزو کانکس های ثابت است که بدلیل استقرار تعداد زیادی کارمند در یک کانکس معمولا بصورت اجرا در محل یا دو یا چند قلو ساخته و در محل نصب میشود .

کانکس مخابراتی و کانکس تاسیساتی

کانکسهایی هستند که در آن سیستم های مخابراتی پروژه همچنین تاسیسات موتورخانه ای در آن نصب میگردد و باید از لحاظ استحکام و جلوگیری از خروج امواج دقتهای لازم جهت تولید آن در نظر گرفته شود .

حمل کانکس – كانكس متحرك کانکس متحرک قيمت کانکس مناسب جنگلبانی و پارک ها حمل کانکس –

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس و کانتینر, فروشنده انواع کانکس دست دوم

کانتینر

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته : کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ،کانکس اداری , کانکس فروشگاهی