کانتینر دست دوم

کانتینر دست دوم

انواع کانتینر دست دوم در ابعاد 20 فوت و 40 فوت تولید می شود. این کانتینرها به نام 6 متری و 12 متر هم شناخته می باشند. شرکت سامان برخی از کانتینرهایی را که دیگر توسط مشتریان قابل استفاده نمی باشد را خریداری نموده و در انبار شرکت نگهداری می کند.

در صورتی که شما نیازمند به انواع 20 فوت و یا 40 فوت باشید می توانید با ما تماس بگیرید. همواره انواع کانتینر دست دوم اعم از روباز ، یخچالی ، ... موجود می باشد.

شما می توانید تصاویر مرتبط این کانتینرها را ببینید و یا اینکه برای بازدید حضوری به محل شرکت ما تشریف بیاورید.

کانتینر های دست دوم که شما می توانید از ما تهیه نمایید به لحاظ فنی سالم می باشد. اکثر این کانتینرها تولید خود سامان می باشد که بر اساس عد نیاز مشتریان از آنها بازخرید شده است.

کانتینر دست دوم

برای سفارش می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش سامان تماس بگیرید و اطلاعات در این خصوص را کسب نمایید. همچنین برای مراجعه حضوری و بازدید می توانید از این طریق هماهنگ شوید.

 

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس