کانکس قابل حمل

کانکس قابل حمل

کانکس قابل حمل : امروزه شاهد پیشرفت صنعت کانکس سازی در جامعه هستیم این صنعت روز به روز پیشرفت زیادی در جامعه داشته و پا به پای ساختمان سازی پیشرفت کرده و جلوتر می رود . روز به روز تولید و طراحی کانکس های زیادی با کارایی های مختلف را شاهد هستیم که از مهمترین آن ها ها می توان به کانکس قابل حمل اشاره کرد .

کانکس قابل حمل

کانکس قابل حمل

کانکس قابل حمل به نوعی کانکس چرخدار است که در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و ساخته می شود و این نوع کانکس ها مهم ترین مزیتی که دارند این است که به آسانی می توان آن ها را جابه جا کرد و از مکانی به مکان دیگر برد . این نوع کانکس ها به دو نوع مختلف طراحی می شوند :

انواع کانکس قابل حمل

  • نوع اول که به صورت چرخدار است و با وسیله های مختلف می توان به آسانی آن ها را جابه جا کرد
  • نوع دوم نیز به صورت لولایی ساخته می شود که از قابلیت های مختلفی اعم از جمع شدن و بسته شدن برخوردار است که به آسانی می توان آن ها را جابه جا کرد .

نمای داخلی و بیرونی کانکس قابل حمل

طراحی دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی کانکس قابل حمل از سخت است و باید در طراحی این نوع کانکس ها دقت زیادی به خرج داده شود تا بتوان به نتیجه دلخواه دست یافت . در ساخت نما و طراحی داخلی این نوع کانکس ها از ورق گالوانیزه که از انعطاف پذیری زیادی برخوردار است استفاده می شود زیرا به راحتی از قابلیت شکل پذیری برخوردار است . همچنین در طراحی این نوع کانکس ها از رنگ بندی های زیبا استفاده می شود تا علاوه بر مقاومت از زیبایی ظاهری نیز برخوردار شوند .

قیمت کانکس قابل حمل

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس