کانکس اداری سیار

کانکس اداری سیار

کانکس اداری سیار : کانکس اداری سیار به کانکسی گفته می شود که نوع کاربرد آن اداری است . سازمان های دولتی و غیردولتی و ادارات بیشترین استفاده را از این نوع کانکس ها می کنند . کانکس اداری سیار امروزه به دلیل کارایی بالایی که دارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . مهمترین مزیت کانکس اداری سیار این است که قابل حمل و نقل است و به راحتی می تون در صورت تغییر مکان آن را جابه جا کرد .

کانکس اداری سیار

هزینه های سرسام آور ساخت و ساز های سنتی باعث شده است که تقاضا برای کانکس های  اداری سیار بیشتر شود همچنین به دلیل اهمیت زمان در پروژه های مختلف مهندسی و عمرانی و .. استفاده از کانکس اداری سیار بهترین راه و روش برای خلاصی از محدودیت مکانی و زمانی است  .

کاربردهای کانکس اداری سیار

کانکس های اداری سیار در اندازه ها و ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شوند . در ساخت این نوع کانکس ها هیچ نوع محدودیتی در اندازه و نوع کاربرد نداشته و با توجه به سلیقه و سفارش مشتری در ابعاد مختلف ساخته می شود . در پروژه های مختلف اداری این نوع کانکس ها در یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند . از کانکس اداری سیار می توان در  دفتر کار سازمان ها , دفتر حسابداری , دفتر مدیریت , دفتر کارکنان اداری و ... استفاده کرد .
معمولا در ادرات مختلف و کارخانه های بزرگ اگر به دلیل محدویت ساخت یا کوچک بودن محیط اداری نیاز به بخش جدیدی شد می توان به آسانی از این نوع کانکس ها در گوشه ای از ادارات استفاده کرد و آن ها را در مکان دلخواه نصب کرد و در صورت نیاز نداشتن به دلیل سیار بودنشان به راحتی آن ها را جا به جا کرد و به مکان دیگر انتقال داد . داخل این نوع کانکس ها به مانند فضای اداری طراحی و ساخته شده است و داخل این نوع کانکس ها مجهز به اتاق اداری , اتاق مدیریت , اتاق پرسنل , اتاق پذیرایی از مهمان و .. است .

قیمت کانکس اداری سیار

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس قابل حمل و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش کانکس ما در شرکت سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس