کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی

کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی

کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی : از جمله کانتینر های تولیدی شرکت سامان می توان به کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی اشاره کرد که از طریق این نوع کانتینرها می توان هر نوع مواد خوراکی را جابه جا کرد و به مکان دلخواه برد .

کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی

 

این نوع کانتینرها دارای جعبه ی مخصوص برای جایگذاری مواد خوراکی هستند که با اطمینان خاطر می توان این نوع مواد را در آن ها جای داد . مواد خوراکی را می توان با انواع کانتینر ها حمل کرد برای مثال در صورت نیاز می توان آن ها را باکانتینر یخچالی ,کنتینر تانکری , کانتیر حرارتی , کانتینر روباز و ... جابه جا کرد نوع کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی بسته به نوع محصولی که می خوایم آن را حمل کنیم دارد . از مهمترین مزیت حمل با کانتینر می توان به این نکته اشاره کرد که مواد خوراکی صحیح و سالم به مقصد مورد نظر برده می شود .

مزیت های کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی

  • اطمینان خاطر از ایمن بودن کالا و مواد خوراکی در طول مسیر حمل
  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در هزینه بسته بندی و حمل ونقل
  • حفاظت از کالا در برابر عواملی چون ( ریختن , باران , باد و .. )
  • استفاده بهینه از فضای کم
  • ممانعت از دزدیده شدن کالا و مواد خوراکی

قیمت کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس