گروه صنعتی کانکس سامان با مدیریت قوی، کارشناسان خبره و گروه طراحی و ساخت حرفه ای با توجه به سابقه ای طولانی در زمینه های طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس، کانتینر و سازه های پیش ساخته، همچنان در اقصی نقاط ایران و برون مرز با توجه به نیاز مشتریان عزیز در خدمت ایشان می باشد. اینک شما عزیزان را با انواع سازه های جدید تولید شده توسط کانکس سامان آشنا می کنیم:

کانکس

کانکس

کانکس

کانکس

کانکس

 

کانکس سامان همیشه همراه شما عزیزان می باشد

در صورت کسب اطلاعات درمورد قیمت، مشخصات و موارد دیگر از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

شماره های تماس شرکت: 66312865 - 66312866 - 66224243 - 66229194 - 66229193

جهت تماس در روزهای غیر تعطیل: 09385781567

برخی محصولات کانکس سامان

کانکس سازه های سبکی است که برای اقامت در مکان ها و شرایط آب و هوایی مختلف با توجه به نیاز کمتری تولید می شود. از جمله مزیت های کانکس می توان به امکان جابه‌جایی و حمل و نقل راحت اشاره کرد. کانکس با انواع کاربری اداری، مسکونی، ویلایی، نگهبانی، سرویس بهداشتی و غیر مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر مزیت های کانکس می توان به ضد زلزله بودن اشاره کرد هم چنین بازیافت متریال به کار رفته، مدت زمان ساخت و آماده سازی کانکس از دیگر مزیت های آن نسبت به بنای سنتی می باشد.

در زمان خرید کانکس باید به چند نکته توجه کرد باید دقت شود نسبت به مورد استفاده و نیاز ابعاد کانکس، طراح، متریال و کیفیت و هم چنین شرایط آب و هوایی منطقه ی مورد استفاده در نظر گرفته شود. اگر پروژه مقطعی بوده و شرایط آب و هوایی معمولی می باشد می توان در متریال تیپ معمولی که همان ورق گالوانیزه با عایق پلی استایرن است استفاده نمود. و اگر مدت زمان پروژه و استفاده طولانی مدت باشد و یا در مناطق گرمسیری یا سردسیری مورد استفاده قرار می گیرد. ضمناً می بایستی از کانکس های ساندویچ پانلی پلی یورتان استفاده نمود.

در ادامه مشخصات فنی و ظاهری برخی از محصولات کانکس سامان را توضیح می دهیم.

کانکس

مشخصات محصولات کانکس سامان

انواع کیوسک نگهبانی با ابعاد مختلف جهت کاربرهای گوناگون و بسته به نیاز کمتری تولید می گردد ابعاد مختلف کیوسک¬های نگهبانی عبارتند از 5/1×5/1 متر 2×2 متر و 40/2 × 40/2 متر کیوسک های نگهبانی با توجه به کاربری باید دارای دید کافی و مناسب باشند بنابراین لازم است که علاوه بر درب ورودی که قسمت بالای آن از شیشه است هر ضلع دارای یک عدد پنجره نیز باشد.

کانکس سرویس بهداشتی در انواع مختلف با توجه به نیاز کمتری تولید می گردد:

1- کانکس سرویس بهداشتی ایرانی

2- کانکس سرویس بهداشتی فرنگی

3- کانکس سرویس بهداشتی ایرانی با علمک دوش

4- کانکس سرویس بهداشتی فرنگی با علمک دوش

هم چنین می توان کانکس های سرویس بهداشتی را به صورت تک چشمه – دو چشمه (با راهرو – بدون راهرو) و یا چند چشمه (با راهرو – بدون راهرو) تولید نمود
تمامی کف های سرویس های بهداشتی از جنس فایبر سرامیک می باشند.

کانکس فایبرگلاس

کانکس فایبرگلاس دارای دو نوع می¬باشد:

1) کانکس های تمام فایبرگلاس

2) کانکس های با پانل فایبرگلاس

در نوع 1 یعنی کانکس تمام فایبرگلاس از قالب استفاده می شود. معمولاً در ساخت سرویس های بهداشتی از این نوع استفاده می شود اما با توجه به مقاومت پایین این کانکس در اثر ضربه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها به دو نوع پانل های دیواری و سقفی تقسیم می شوند عایق این نوع کانکس¬ها پلی یورتان بوده و به صورت تزریقی به‌وسیله‌ی دستگاه های مخصوص بین ورق های گالوانیزه تزریق می گردد این نوع کانکس ها باضخامت دیواره ها و سقف های مختلفی تولید می گردند از 4 سانت به بالا از کانکس های ساندویچ پانل جهت دفاتر مهندسی – کارگاهی – سردخانه – و کاربردهای مختلف مخصوص آب و هوایی بسیار گرم یا سرد استفاده می¬شود.
مزایای این نوع کانکس ها مقاوم در برابر زلزله – و عایق بسیار خوب حرارتی – رطوبتی و صوتی می‌باشد.

کانکس چرخ دار

کانکس چرخدار در دو نوع دو محور و یا تک محور تولید می گردد – این نوع کانکس دارای شاسی – مال‌بند – اکسل و چرخ می¬باشد در این نوع از کانکس ها معمولاً چون همیشه در حال حرکت است از پروفیل های سنگین-تری استفاده می¬شود – چرخ ها شامل پیکانی – لندروری می باشد
می توان در بعضی موارد و طبق سفارش متری این کانکس ها را به ترمزهای هوشمند مجهز شود که بتوان در جاده¬ها از آن استفاده کرد به این صورت که با ترمز گرفتن خودرو چراغ ها در پشت کانکس همزمان روشن شده و باعث حفظ ایمنی می گردد
کاربری این نوع کانکس ها معمولاً کاروان مسافرتی – کانکس های امدادی و در بعضی از کارگاه های راه سازی جهت اسکان می باشد.

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی بسته به سفارش متری به صورت سالن – یک اتاق یا چند اتاق با سرویس و آبدارخانه تولید می¬گردد از جمله مزیت های کانکس های ویلائی نسبت به بنای سنتی می توان به قابلیت فروش مجدد، ساخت سریع، قابلیت جابه‌جایی اشاره کرد.

معمولاً با توجه به ابعاد کانکس های ویلایی این کانکس ها به صورت اجرا در عمل ساخته می شود کف اکثر این کانکس ها را به صورت دوقلو یا چند قلو ساخت اما به دلیل مشکلات آب بندی معمولاً این کار انجام نمی¬شود. در ابتدای سفارش یک کف صاف و مسطح آماده می¬شود هر چند در بعضی از موارد نیاز به اجرای فونداسیون می¬باشد که بسته به ابعاد و ارتفاع کار دارد.

کانکس ها در انواع مختلف متریال تولید می گردند:

1) کانکس های با ورق گالوانیزه

2) کانکس های ساندویچ پانل

3) کانکس های طرح سایدینگ (pvc – فلزی)

4) کانکس های طرح دکوراتیو

5) کانکس طرح کامپوزیت

6) کانکس های ویلایی

7) کانکس های فروشگاهی

8) کانکس های پرتابل و غیره.

حمل کانکس

با توجه به عرض تریلی ها که 2/40 می باشد معمولاً کانکس ها جهت حمل و نقل آسان با عرض 2/40  تولید می گردد اگر عرض کانکس از بین ابعاد بیشتر شود شامل بار ترافیکی می گردد که علاوه بر افزایش هزینه حمل تریلی می¬بایستی در یک ساعت معین و زمانی که هوا روشن است حرکت نماید.

کانکس با ابعاد 2/40*6 متر: یکی از پرفروش‌ترین کانکس ها می باشد که در انواع مختلف با ورق گالوانیزه، ساندویچ پانل و ... تولید می گردد این کانکس بیشتر در کارگاه¬های ساختمانی با کاربرد¬های مختلف به کار برده می¬شود. معمولاً شاسی این کانکس از تیرآهن های مرغوب نمره 14 به صورت اسکی (موازی)، اسکلت از پروفیل های 40×40 و 80×40 با جوش های ممتد می باشد.

جهت جابه‌جایی کانکس های 40/2×6 متر معمولاً از دو قلاب (هوک) به صورت مورب در سقف کانکس استفاده می گردد.


فروش کانکس اقساطی

فروش اقساطی کانکس خدمتی دیگر برای مشتریان کانکس سامان

شرکت کانکس سامان در راستای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان اقدام به فروش کانکس اقساطی نموده است. این طرح فروش کانکس شامل تمامی کانکس های تولیدی سامان می باشد. بنابراین شما می توانید انواع کانکس تولیدی شامان شامل کانکس مسکونی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی و … را به صورت اقساطی از ما خریداری نمایید.

طرح فروش کانکس اقساطی بخاطر اوضاع ناناسب اقتصادی انجام می شود. بنابراین هدف ما از اجرای این طرح افزایش توان خرید مشتریان است. به نحوی که بتوانند کانکس مورد نیاز خود را تهیه کرده و هزینه ان را به صورت قسطی پرداخت کنند. فروش اقساطی فقط با %۲۵ میلغ از کل فاکتور به عنوان پیش پرداخت و الباقی مبلغ به صورت ۲ تا ۲۴ ماه قسط ( به داخواه مشتری ) می باشد. مشتریان این مجموعه در نظر داشته باشند فروش اقساطی کانکس به مانند وام و یا پرداخت قسط به صورت ماهیانه در نظر گرفته شده است. این کار به مشتری کمک می کند با بودجه اولیه خود بتواند کانکس مد نظرشان را خریداری کنند و مجبور به خرید کانکس کوچکتر نباشد.

فروش اقساطی کانکس

 شرایط خرید اقساطی کانکس

مشتریان عزیزی که در خواست خرید کانکس اقساطی را دارند می توانند به دفتر فروش سامان ایران مراجعه کنند و بنا به سفارش خود و قیمت تمام شده، ۲۵% از کل فاکتور را نقدا پرداخت کنند و الباقی را در تعداد چک های دلخواه توزیع کنند.

توجه داشته باشید که در فروش اقساطی چک هایی که تحویل می دهید به هیج عنوان برگشتی نداشته باشند ، استعلام در مورد موجودی و برگشتی چک از بانک توسط مجموعه صورت خواهد گرفت.

فروش کانکس اقساطی طی یک قرارداد رسمی فی مابین بین خریدار و مجموعه دپوماشین خواهد بود.

فروش اقساطی کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی معمولا به دلیل هزینه ساخت بالا، از مشتریان توان خرید به صورت نقدر را ندارند ولی تمایل به تهیه کانکس ویلایی را دارند. مدیریت دپوماشین بسته به سلیقه و بودجه مشتری برای خرید کانکس های ویلایی در نظر گرفته است که تنها با پرداخت ۲۵% از کل مبلغ فاکتور را به صورت نقدر دریافت کرده و الباقی را به صورت چک های ۲ تا ۲۴ ماهه در دریافت کنند.

در نظر داشته باشید که امکان ارائه چک به تعداد اقساط را ندارید در ازای هر ۲ یا ۳ قسط یک چک ارائه دهید.

شما می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را در خصوص قیمت کانکس و شرایط خرید کانکس اقساطی از واحد فروش دریافت نمایید.

کانکس آموزشگاهی

کانکس آموزشگاهی : کانکس آموزشگاهی نام دیگر کانکس مدرسه است که می توان این نوع کانکس ها را در مکان دلخواه نصب کرد و از آن ها به عنوان آموزشگاه استفاده کرد . امروزه به دلیل محدودیت های ساخت و ساز همچنین صعب العبور بودن برخی مناطق کشور نمی توان آموزشگاه را در هر مکانی ساخت بنابراین می توان به جای ساخت و ساز های سنتی و قدیمی از کانکس آموزشگاهی استفاده کرد .

کانکس آموزشگاهی در ابعاد , اندازه , و متریال های گوناگون طراحی و ساخته می شوند و با توجه به نوع نیاز و سفارش مشتری در یک طبقه , دو طبقه و .. ساخته می شوند و به آسانی در محل موزد نظر مشتری نصب می گردند . کانکس آموزشگاهی به مانند مدرسه و آموزشگاه دارای اتاق مدیریتی , اتاق معلمان , کلاس های درس , سرویس بهداشتی , روشویی و .. است . داخل این نوع کانکس ها به گونه ای ساخته شده است که دارای نور کافی و مناسب است زیرا در موقع طراحی و ساخت این نوع کانکس ها درب و پنجره آن ها در جای مناسبی از کانکس گذاشته شده است تا داخل کانکس از نور کافی برخوردار شود . همچنین در طراحی داخلی و خارجی این نوع کانکس ها باید به این امر توجه شود که این نوع کانکس ها شبیه به فضای مدرسه باشد تا دانش آموزان در آن احساس راحتی کنند و بتوانند محیطی به مانند مدرسه را تجربه کنند 

کانکس آموزشگاهی

کانکس های آموزشگاهی در انواع مختلف طراحی و ساخته می شوند و با توجه به نیاز مشتری و تقاضای آن ها در اندازه های مختلف طراحی و اجرا می گردند . در زیر به چند مورد از انواع کانکس آموزشگاهی اشاره می کنیم :

انواع کانکس آموزشگاهی

 • کانکس ثابت آموزشگاهی
 • کانکس آموزشگاهی چرخدار
 • کانکس آموزشگاهی کلاس درس
 • کانکس آموزشگاهی با ساندویچ پانل
 • کانکس آموزشگاهی یک طبقه
 • کانکس آموزشگاهی چند طبقه

قیمت کانکس آموزشگاهی

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس آموزشگاهی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی و کانتینر می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس

کانکس قابل حمل

کانکس قابل حمل : امروزه شاهد پیشرفت صنعت کانکس سازی در جامعه هستیم این صنعت روز به روز پیشرفت زیادی در جامعه داشته و پا به پای ساختمان سازی پیشرفت کرده و جلوتر می رود . روز به روز تولید و طراحی کانکس های زیادی با کارایی های مختلف را شاهد هستیم که از مهمترین آن ها ها می توان به کانکس قابل حمل اشاره کرد .

کانکس قابل حمل

کانکس قابل حمل

کانکس قابل حمل به نوعی کانکس چرخدار است که در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و ساخته می شود و این نوع کانکس ها مهم ترین مزیتی که دارند این است که به آسانی می توان آن ها را جابه جا کرد و از مکانی به مکان دیگر برد . این نوع کانکس ها به دو نوع مختلف طراحی می شوند :

انواع کانکس قابل حمل

 • نوع اول که به صورت چرخدار است و با وسیله های مختلف می توان به آسانی آن ها را جابه جا کرد
 • نوع دوم نیز به صورت لولایی ساخته می شود که از قابلیت های مختلفی اعم از جمع شدن و بسته شدن برخوردار است که به آسانی می توان آن ها را جابه جا کرد .

نمای داخلی و بیرونی کانکس قابل حمل

طراحی دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی کانکس قابل حمل از سخت است و باید در طراحی این نوع کانکس ها دقت زیادی به خرج داده شود تا بتوان به نتیجه دلخواه دست یافت . در ساخت نما و طراحی داخلی این نوع کانکس ها از ورق گالوانیزه که از انعطاف پذیری زیادی برخوردار است استفاده می شود زیرا به راحتی از قابلیت شکل پذیری برخوردار است . همچنین در طراحی این نوع کانکس ها از رنگ بندی های زیبا استفاده می شود تا علاوه بر مقاومت از زیبایی ظاهری نیز برخوردار شوند .

قیمت کانکس قابل حمل

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس

 

کانکس بتنی ضد زلزله : کانکس بتنی ضد زلزله ساخته شده در شرکت سامان نوع دیگری از کانکس هاست که کاربرد و کارایی زیادی را دارد . این نوع کانکس ها به دلیل ضد زلزله بودن بیشترین کارایی را در بین کانکس ها دارند و به آسانی می توان آن ها را در مکان دلخواه نصب کرد . کانکس های بتنی ضد زلزله  را می توان در تمام مناطق و نقاط دلخواه با هر نوع شرایط آب و هوایی و جوی نصب کرد و از آن ها استفاده کرد .

کانکس

بدنه این نوع کانکس ها به گونه ای ساخته شده است که مقاوم در باربر زلزله , سیل , طوفان و دیگر شرایط جوی نابه سامان است و می توان این نوع کانکس ها را با هر اندازه و نوع دلخواه سفارش داد و از آن ها استفاده کرد . این نوع کانکس ها در اندازه ها و ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شوند و طبق سفارش و نیاز مشتری در یک طبقه , دو طبقه , چند طبقه و .. ساخته می شوند .  مهمترین مزیت کانکس بتنی ضد زلزله این است که در ساخت آن از بتن سبک استفاده می شود تا بتوان آن ها را به آسانی جابه جا کرد .

کانکس بتنی ضد زلزله کاربرد های زیادی دارند از جمله کاربرد های این نوع کانکس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

کاربردهای کانکس بتنی ضد زلزله

 • مناطق مسکونی
 • مناطق ادرای
 • مناطق تجاری
 • مناطق نگهبانی
 • مناطق سازمانی
 • منطقه باز
 • و ..

ویژگی های فنی کانکس بتنی ضد زلزله

 • عایق بندی دیواره و کف کانکس بتنی ضد زلزله
 • دیواره کانکس بتنی از مقاومت بالاتری برخوردار است
 • ضد سرقت بودن پنجره و درب کانکس بتنی ضد زلزله
 • مقاوم در برابر زلزله
 • مقاوم در برابر سیل و دیگر بلایای طبیعی
 • مقاومت بالا در برابر آـش سوزی

جهت اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس بتنی ضد زلزله , خرید کانکس بتنی ضد زلزله با کارشناسان فروش کانکس شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس

 

کانکس اداری سیار

کانکس اداری سیار : کانکس اداری سیار به کانکسی گفته می شود که نوع کاربرد آن اداری است . سازمان های دولتی و غیردولتی و ادارات بیشترین استفاده را از این نوع کانکس ها می کنند . کانکس اداری سیار امروزه به دلیل کارایی بالایی که دارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . مهمترین مزیت کانکس اداری سیار این است که قابل حمل و نقل است و به راحتی می تون در صورت تغییر مکان آن را جابه جا کرد .

کانکس اداری سیار

هزینه های سرسام آور ساخت و ساز های سنتی باعث شده است که تقاضا برای کانکس های  اداری سیار بیشتر شود همچنین به دلیل اهمیت زمان در پروژه های مختلف مهندسی و عمرانی و .. استفاده از کانکس اداری سیار بهترین راه و روش برای خلاصی از محدودیت مکانی و زمانی است  .

کاربردهای کانکس اداری سیار

کانکس های اداری سیار در اندازه ها و ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شوند . در ساخت این نوع کانکس ها هیچ نوع محدودیتی در اندازه و نوع کاربرد نداشته و با توجه به سلیقه و سفارش مشتری در ابعاد مختلف ساخته می شود . در پروژه های مختلف اداری این نوع کانکس ها در یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند . از کانکس اداری سیار می توان در  دفتر کار سازمان ها , دفتر حسابداری , دفتر مدیریت , دفتر کارکنان اداری و ... استفاده کرد .
معمولا در ادرات مختلف و کارخانه های بزرگ اگر به دلیل محدویت ساخت یا کوچک بودن محیط اداری نیاز به بخش جدیدی شد می توان به آسانی از این نوع کانکس ها در گوشه ای از ادارات استفاده کرد و آن ها را در مکان دلخواه نصب کرد و در صورت نیاز نداشتن به دلیل سیار بودنشان به راحتی آن ها را جا به جا کرد و به مکان دیگر انتقال داد . داخل این نوع کانکس ها به مانند فضای اداری طراحی و ساخته شده است و داخل این نوع کانکس ها مجهز به اتاق اداری , اتاق مدیریت , اتاق پرسنل , اتاق پذیرایی از مهمان و .. است .

قیمت کانکس اداری سیار

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس قابل حمل و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش کانکس ما در شرکت سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس

 

کانکس زلزله : اجرا , طراحی , ساخت کانکس زلزله ساخته شده در شرکت سامان از اهمیت ویزه ای برخوردار است . این نوع کانکس ها همانطور که از نام آن ها نیز پیداست  چون برای مناطق زلزله زده منتقل می شوند باید درخور با این نوع شرایط بحرانی ساخته شوند تا بتوانند رفع نیاز کنند . چون کانکس زلزله برای اسکان و آسایش افراد زلزله زده مورد استفاده قرار می گیرد باید در طراحی و ساخت این نوع کانکس ها به آن توجه شود و همچنین مواد اولیه به کار رفته در این نوع کانکس ها باید سبک و قابل حمل باشد تا در جابه جایی مشکل ایجاد نکنند . این نوع کانکس ها در برابر لرزش , ترک خوردگی , شرایط آب و هوایی بد مقاوم هستند و به همین دلیل در صورت وقوع سیل , زلزله , طوفان و .. به مناطق محروم و زلزله زده برده می شوند تا مورد استفاده افراد زلزله زده قرار بگیرند .

کانکس

همچنین این نوع کانکس ها را می توان در یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه ساخت و به خوبی می تواند جایگزین مسکن موقت برای افراد باشد . داخل این نوع کانکس مجهز به سرویس بهداشتی , اتاق نشیمن و حال و .. است .

انواع کانکس زلزله

 • کانکس یک طبقه
 • کانکس دو طبقه و چند طبقه
 • کانکس سیار
 • کانکس ثابت

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس

 

کانکس فروشگاهی دست دوم

کانکس فروشگاهی دست دوم : کانکس فروشگاهی دست دوم به کانکس هایی گفته می شوند که یک بار توسط مشتری مورد استفاده قرار گرفته است . این نوع کانکس ها دارای قابلیت های فراوانی هستند از جمله می توان به فروشگاهی بودن آن ها اشاره کرد که به خوبی توانسته است جای روش های سنتی ساخت و ساز را بگیرد . 

کانکس فروشگاهی دست دوم

از جمله کانکس های فروشگاهی دست دوم شرکت سامان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

انواع کانکس های فروشگاهی دست دوم

 • کانکس رستوران
 • کانکش فست فود
 • کیوسک
 • کانکس سوپرمارکت
 • و ....

شرکت سامان کانکس های فروشگاهی را که مورد استفاده قرار گرفته اند را از مشتریان با قیمت مناسب خریداری می کند و اصلاحات لازم بر روی آن ها را انجام می دهد و سپس آن را با نام کانکس فروشگاهی دست دمم به آن دسته از افرادی که خواهان کانکس های  دست دوم هستند و نمی خواهند هزینه یبلاتری را بابت خرید کانکس تقبل کنند می فروشند . کانکس فروشگاهی دست دوم مقاوم در برابر سرما , گرما , زلزله , سیل , پوسیدگی و خوردندگی بوده و با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه می شود .

قیمت کانکس فروشگاهی دست دوم

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس

 

کانکس درمانی سیار

کانکس درمانی سیار : کانکس درمانی سیار معمولا توسط وزارت بهداشت و درمان  به مکان هایی که عاری از امکانات بهداشتی و درمانی هستند فرستاده می شوند و در محیط های محروم شهری و روستایی نصب می گردند . این نوع کانکس ها در تمام نقاط مختلف شهری و روستایی قابل نصب و اجرا هستند و مهمترین مزیت کانکس درمانی سیار این می باشد که سیار هست و از قابلیت جابه جایی آسان برخوردار است .

کانکس درمانی سیار

موارد کاربرد کانکس درمانی سیار

 • معاینه ی بیماران  
 • واکسیناسیون اطفال و بزرگسالان
 • مراقبت های بهداشتی و درمانی مدارس و محیط
 • مراقبت های کودک ومادر
 • پانسمان افراد

این نوع کانکس از تقریبا از تمام امکانات و تجهیزات پزشکی برخوردار است و به خوبی توانسته است پاسخگوی نیاز بیماران و پزشکان باشد . از این نوع کانکس ها چون بیشتر در مناطق محروم و با هرنوع شرایط آب و هوایی گوناگون استفاده می شود باید از مقاومت بالایی در برابر عوامل تهدید زای طبیعی و غیر طبیعی باشد تا از سیل , زلزله , طوفان و زنگ خوردگی و ساییدگی در امان بماند .

قیمت کانکس درمانی سیار

قیمت این نوع کانکس بسته به مواد اولیه به کار رفته در طراحی و ساخت کانکس و همچنین اندازه و کاربرد آن محاسبه می شود .

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس

 

 

صفحه1 از3