انواع کانتینر

انواع کانتینر

با توجه به ضرورت حمل و نقل وسایل و محصولات مختلف در مسافت های طولانی نیاز به انواع کانتینر در این جابجایی به چشم می خورد. کانتینرها همانگونه که قبلا نیز گفته ایم در حمل و نقل زمینی ، هوایی و دریایی بسیار کاربرد دارند. بی شک کانتینر مناسب ترین وسیله برای جابجایی طولانی و حجیم است. شما در یک جابجایی کافیست یکبار آن را پر نمایید و آن پلمپ نموده و پس از آن با استفاده از جرثقیل همه بار را یکجا جابجا نمایید و در گوشه ای جا دهید.

کانتینرهایی که برای محصولات مختلف استفاده می شوند متنوع هستند. در زیر برخی از انواع کانتینر مورد استفاده آن در حمل و نقل را مرور می کنیم.

کانتینر سر باز 

همانگونه که از نام آن مشخص است سقف این کانتینر باز می باشد. این نوع را می توان برای جابجایی وسایل با ارتفاع بلند استفاده نمود. البته موارد استفاده دیگری نیز دارد.

 

کانتینر روباز

کانتینر تانکری

کانتینر تانکری برای حمل مایعات استفاده می شود. این کانتینرها بصورت یک کپسول داخل یک چارچوب هستند.

 

کانتینر مخزن دار

 

کانتینر یخچالی

کانتینر یخچالی برای حمل و نقل محصولات فاسدشدنی ساخته است. داخل این نوع با سیستم سرمایشی تعبیه شده دارای دمای زیر صفر و یا قابل تنظیم است.

 

کانتینر یخچالی

 

کانتینر حرارتی

کانتینر حرارتی بر خلاف نوع یخچال دار برای حمل و نقل محصولاتی استفاده می شود که بایستی در یک دمای خاص نگهداری شوند.

 

کانکس

 

کانتینر عایق دار

برای حمل و نقل برخی کالا نیاز به وجود عایق می باشد. این عایق ها می تواند عایق آب، گرما و سرما و ... باشد. کالاهایی که میشود با کانتینر عایق دار جابجا کرد عبارت است دارو و یا گوشت منجمد شده و ...

 

کانکس

 

کانتینر حمل گاز

برای حمل گاز فشرده کانتینرهای مخصوصی تولید می شود که کپسول های بزرگی را درون یک قاب قرار داده میشود.

 

کانکس

 

کانتینر تهویه دار

کانتینر تهویه دار بخاطر داشتن تهویه مناسب برای حمل و نقل میوه جات می باشد. تهویه های تعبیه شده در این نوع می تواند دمای داخل آن را کنترل نماید.

 

کانکس

 

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس