انواع پلان مجموعه پیش ساخته ایرانی و خارجی

کانکس

 

مجموعه پیش ساخته

مجموعه پیش ساخته سازه هایی پیش ساخته پانلی است که از قبل ساخته می شود و برای ساخت آنها بایستی پلن مشخصی وجود داشته باشد.

در ساخت سازه پیش ساخته پانلی، ابتدا پلان نهایی وابعاد و اندازه از سوی کارفرمای محترم تایید میگردد و سپس محل نصب کانکس یا ساختمان های پیش ساخته مورد بررسی و بازدید قرار می گیرد. (نوع فونداسیون بر اساس ابعاد و وزن سازه و یا اضافه بنای پیش ساخته بر روی پشت بام و یا حیاط  است),و به موازات آن اقدامات تدارکاتی تامین و خرید مصالح مصرفی صورت می پذیرد. در مرحله اجرا ستونهای کانکس یا خانه های پیش ساخته پانلی بر روی بیس پلت ها انجام شده و در فونداسیون نصب میگردد و بعد از جوشکاری اتصالات و رنگ آمیزی ستونها و پروفیل های سقف، دیواره ساندویچ پانل نصب شده و با مشخص نمودن جانمائی ها نصب درب و پنجره  انجام می گردد.

در انتهای کار برای مجموعه پیش ساخته، برق کشی و اجرا تاسیسات توسط اکیپ مجرب و متخصص در این زمینه و با توجه به نقشه دریافتی از مشتری محترم با درنظر گرفتن نوع سیم به کاررفته در کانکس ، نوع روشنایی کانکس ، تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی ،بصورت روکار و یا به توکار انجام شود و کلید کار تحویل،به مشتری تحویل می گردد.

پلان هاي مجموعه پیش - پلان ويلايي - مسكوني-ويلايي دو طبقه - کانکس سالنی - كانكس لوكس اتاق و خانه پیش ساخته فروشگاه سیار - سازه آماده - ساختمانهای پیش ساخته- ساخت همراه با پلان و نقشه کانتینر

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس - اتاق و خانه پیش ساخته